Electrocapital Podcast 001 – Edemski

Electrocapital_Podcast_001_Edemski

Jak zapowiadaliśmy już jakiś czas temu na Facebooku, planujemy wystartować z serią podcastów pod szyldem „Electrocapital„. Dziś mamy niezwykłą przyjemność zaprezentować Wam pierwszy Podcast z tej serii! Jego autorem jest Edemski, niezwykle utalentowany artysta z Białegostoku, związany z labelem Elektropunkz oraz festiwalem Original Source Up To Date.
Podcast będzie dostępny do ściągnięcia tylko przez tydzień, po czym pozostanie jedynie opcja odsłuchu. Zachęcamy do sprawdzenia bo materiał jest naprawdę genialny!

Edemski jest electro-kosmonautą, a przynajmniej stara się nim być, wyrażając się przez własną muzykę, którą pasjonuje się od chwili, gdy usłyszał The Prodigy, prawdopodobnie był to „Music For The Jilted Generation”. Od razu wiedział, że muzyka elektroniczna to jest to. Wkrótce odkrył Electro i ten gatunek głęboko go zafascynował. Edemskiego inspirują brzmienia Electro & Ambient z innego wymiaru. Stara się wytworzyć własny styl, który nazywa „Electro Kwant” – raz wesoły, raz sentymentalny, innym razem dynamiczny, a jeszcze innym – kosmiczny.

Reklamy

2 thoughts on “Electrocapital Podcast 001 – Edemski

  1. Pingback: Edemski – Electrocapital Podcast 001 | Elektropunkz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s